EZERSZER JRA

~15

Mint ltom, elgg megcsappant a ltogatottsg, amit meg is rtek valamilyen szinten, hiszen nem nagyon posztoltam az elmlt pr napban. 

Oka is van ennek, mgpedig az, hogy nem volt idm. De most ptolok :) s hozok majd rszt is s sok ms dolgot, ha holnap gyis tb idm lesz :) 

A pnteki szakest nagyon jl sikerlt, jl reztem magam, s sikerlt egy kicsit be is rgnom, de ez sosem baj. A szombati nap az mr kicsit mshogy telt, hazartem, mentnk nagyihoz, utna szlinapot nnepelni a szomszdba, s nem volt mr erm a nap vgn blogolni. 
Vasrnap a pihenssel foglalkoztam inkbb, meg azzal, hogy segtsek anyucimnak <3. Aztn htfn mr jttem is vissza Miskolcra, mivel kezddik a msodik flv. Az rarendem nem olyan nagy gz. Htfn nincs rm, kedden 1 van, szerdn is 1 van, cstrtkn 5 - lenne, de abbl 2 tkzik, szval egyszerre mindig csak az egyiken leszek ott - pnteken pedig 3 rm van sszesen. 
Ez mr csak azrt is j, mert imdok kolis lenni, s tudok is aludni meg minden, de hiba alszok rendesen, mg ha nem is kelek korn, akkor is olyan vagyok, mint a mosott szar, mert nem tudom kipihenni magam, ezrt j, hogy pntek dlutn tudok menni haza, s csak htfn kell visszajnnm, mert otthon kipihenem magam legalbb.

Tegnap megnnepeltk a szlinapomat itt Miskolcon is. Betl kaptam telefonomra egy macis dsz, ami az vvel sszeilleszthet. Vientl, a drga Firmmtl Bayern-kulcstartt kaptam, Lilltl bonbont, Kinga pedig sttt nekem B-bet alak s szv formj stiket, Vanitl pedig tigrises kulcstartt. Szolidan elkezdtnk inni itt a koli konyhjban, aztn tvndoroltunk a Blcssz-klubba. Nem voltam tl okos, mert a bort kevertem srrel s hziplinkztam is elg rendesen, de nagyon j volt ;)) Ma pedig a msnap gytrsvel s knldssal voltam egy rn, azta punnyadunk s iszunk mg a konyhban ;)) 

Mg nincs hozzszls.
 
MEGTENNM

“Flek a tkrtl. Mindennap belenzek s vgigmrem magam. J alaposan, ahogyan a fik szoktk. De n a hibimat ltom. Magamat. A hibt. Hogy csnya a brm, nem jl ll a hajam, a szemem kariks, az orrom tl nagy, a fogaim rendetlenek, a hasam tl nagy, a cspm szles, a fenekem lapos, de nagy, a combjaim, mint kt sonka. Utlom. Mindent.”

Brigitte  |  23  | szerelmesM. | Germany | Ibiza | Football | FC Bayern | beach | sunshine  | dance | 

[Home] [From me] [About me] [Log]

 

 


HAMAROSAN ÚJRA ITT A KARÁCSONY! HA SZERETNÉL KARÁCSONYI HANGULATBA KEVEREDNI, AKKOR KATT IDE: KARACSONY.GPORTAL.HU    *****    "TEKERJ VISSZA" - RÉGI KERÉKPÁROK IDÕSZAKI KIÁLLÍTÁSA - BAJA TÜRR ISTVÁN MÚZEUM    *****    Naruto rajongói oldal! Felkerült John Man Ninja címû könyvének elsõ fejezete. Olvass, Filmezz, Tanulj!! KONOHA.HU    *****    Debrecen Nagyerd&#245;aljai, 150m2-es alapterület&#251;, egyszintes, 300m2-es telken, sok parkolós családiház eladó 06209911123    *****    Velaris, a második otthonom Fanfictionból új rész került fel    *****    NSYNC - Ha nosztalgiáznál, vagy érdekel,mi történik most a ByeByeBye elõadóival, akkor nézz be - NSYNC    *****    Szereted az egyedi történeteket? Kíváncsi vagy, hogy mire képes egy hobbi író? Ha igen, nézz be hozzám!    *****    Sziasztok! A Moobius pályázatán elindult két regényem. Kérlek támogass! Bõvebb információt itt olvashatsz. Katt rám.    *****    Sziasztok! A Moobius pályázatán elindult két regényem. Kérlek támogass! Bõvebb információt itt olvashatsz. Katt rám.    *****    Debrecen Nagyerdõaljai, 150m2-es alapterületû, egyszintes, 300m2-es telken, sok parkolós családiház eladó 06209911123    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Lakatos munka- Épületlakatos munka- Haidekker kerítés - Haidekker kapu- Teraszkorlát- Lakatos munka szerelés- Hullámrács    *****    Itachi Shinden második fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv második harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT!! KATT    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Kedves Csokoládé kedvelõk! Segítségeteket kérném a kérdõívem kitöltéséhez! Témája a CSOKOLÁDÉ MÁRKÁK! Köszön    *****    Mindig tudnod kell, melyik kikötõ felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG